משבר בזוגיות

כאשר שני בני זוג מנהלים מערכת יחסים ארוכה, יש להם לא אחת משברים בדרך. יש מקרים שבהם הם מצליחים לגשר בין הפערים ויש מקרים אחרים שהדברים לא מסתדרים ולכן הם מחליטים להתפצל.

איך להתגבר על משבר בזוגיות?

ישנם כמה דרכים יעילות בהתמודדות עם משבר בזוגיות ואנחנו נפרט כאן את השיטות הכי יעילות לפתרון המשבר:


זיווג בתחילת הדרך


הזיווגים מתרחשים בדרכים שונות, זה קורה בין חברים שמכירים זמן רב, במפגשים אקראיים של בני משפחה, שכנים או חברים, בצבא, במקומות עבודה ובאמצעות אתרי היכרויות.
ברוב המקרים מדובר בשני אנשים שהגיעו מרקע אחר, עוסקים בתחומים דומים או שונים לחלוטין, עם ערכים שונים וקווי דמיון שהם לעיתים מועטים.
ליצור מהמצבים האלו זוגיות זו עבודה קשה ויחסים טובים בין בני זוג עשויים להצליח אם יש אהבה, הערכה הדדית, יחסי חברות ורצון עז להצליח.


ברוב המקרים בני הזוג משוחחים על המחלוקות שצצות ביניהם ומנסים להתגבר על המחסום ולהמשיך הלאה. אך יש מצבים של משבר בזוגיות שבני הזוג לא מצליחים לפתור את המחלוקות אך עם זאת יש אהבה גדולה, או שמדובר במשפחה שכבר יש בה ילדים ולכן הם מחפשים פתרונות כמו איש מקצוע שיסייע להם.

הכוונה והדרכה לזוגיות מוצלחת

יש כמה אפשרויות של קבלת ייעוץ וליווי של איך פותרים משבר בזוגיות כמו לדוגמה באמצעות מזל רחל שהיא מתקשרת מומלצת בעלת ניסיון רב שנים. שיטת העבודה שלה היא לשוחח עם שני בני הזוג יחד כדי לשמוע מכל אחד מהם על הכשלים הקיימים ובנוסף לכך היא נפגשת עם כל אחד מהם בנפרד כדי להבין את תפיסת העולם של כל אחד מהם, מהי זווית הראייה שלו לגבי נקודות המחלוקת ואילו דברים מפריעים לו מאד במערכת היחסים.

המתקשרת רואה תמיד כמה צעדים קדימה ולכן הדרך שלה עבור פתרון משבר בזוגיות היא יצירתית ומיוחדת. היא בונה עבורם כמה שלבי עבודה שכדאי להם לבצע, כמו לדוגמה לצאת לסוף שבוע זוגי כדי שיוכלו לשוחח באופן רגוע וליהנות זה מזו ללא קולות רקע של בני משפחה או חברים. אפשרות נוספת היא לקבוע יום מסוים בכל שבוע שבו הם יוצאים לבילוי משותף. בדרך זו הם מחזירים את הניצוץ בעיניים שאפיין את הימים שבהם היו חברים.

משבר במשפחה עם ילדים

הרחבת המשפחה היא אושר גדול אך עם זאת מדובר בקשיים כיוון שכולם נכנסים לשגרת היום יום שכוללת את הטיפול בילדים, העבודה השוחקת, הקניות, הטיפול בבית ועוד הרבה מאד מטלות. המשבר קורה כי לפתע בני הזוג עמוסים באין ספור מטלות ואין להם כעת זמן לטפח את הזוגיות שהיא כל כך חשובה להם.

לכן לפני שהמצב מידרדר חשוב לפנות למזל רחל ולעשות כל שניתן כדי לצאת מהמשבר הזה. יש להביא בחשבון שלא מדובר במטה קסם שפועל מידית, זה תהליך שלוקח זמן ויש לבצע הרבה מאד פעולות כדי שהזוגיות תעלה על מסלול חדש מתוך הבנה, הערכה, כיבוד איש את רעהו, ואהבה גדולה. ההצעות הקונקרטיות במהלך הייעוץ יציפו שוב את האהבה, והם יובילו לכך שהיחסים הטובים ששררו בעבר יחזרו להיות גם בהווה.

שיטות לסיוע לזוגות

יש כמה אופציות לקבלת ייעוץ זוגי רוחני מקצועי:
  • מתקשרת בעלת מיומנות רבה.
  • יועצים זוגיים אשר עוסקים בכך לאורך שנים והם הצליחו להציל מערכות זוגיות רבות.
הימצאות בזוגיות מעניקה אושר רב לשני בני הזוג ולכן כל אחד מהם עושה כל שניתן כדי לשמור עליה. לאור העובדה שהחיים בישראל הם לחוצים מבחינה כלכלית, חברתית וביטחונית, הסיכוי של משבר בזוגיות הוא גבוה. אתם מוזמנים לדבר איתי לקבלת ייעוץ זוגי מקצועי עם תוצאות מוכחות במספר:050-5363355

מזל רחל מתקשרת ויועצת רוחנית מקצועית

Coi בניית אתרים