פתיחת מזל לשינוי גורל


כישוף חו"ח זה ממש עשייה בכוונת זדון.
בכל העולם, בכל העדות, בכל הדתות, מודעים לכוח עין-הרע, ואפילו מתפללים בתפילת הבוקר שלא תדבק בנו עין הרע חו"ח. עין הרע זה פשוט כוח המילה ואו כוח המחשבה לטוב או לרע.

יש לנו פה אחד ושני אוזניים, על מנת שנדבר פחות ונשמע יותר. למילה ולמחשבה יש כוח, ועלינו לא לנדב שום מידע, על מנת שלא ירכלו עלינו, ושלא יחשבו עלינו.
יותר מידיי אנרגיה, או פחות מידיי אנרגיה, משבשת אותנו, בדיוק כמו כל מכשיר חשמלי שיתקלקל, אם ניתן לו יותר מידיי חשמל, או פחות מידיי חשמל.
סוד ההצלחה שמירת סוד!!!

ואם אנחנו מאוד אוהבים, ורוצים שיהיה טוב, לו / לה / להם, אז עלינו רק לבקש, שהקדוש ברוך הוא יוביל לדרך הנכונה, ברגע הנכון!!! בלי כוונת מכוון לחתונה / לילד / ... פשוט לאחל הכל לטוב!!!

אנחנו בלי כוונה עלולים לעשות עין הרע גם ליקירנו, כפי שציינתי, מתוך אהבה ודאגה, ולכן, טוב, רצוי ונכון לנקות אנרגיות שליליות לפחות פעם בשנה.
אם יש לך רצון עז לנסות לשנות גורל ולפתוח את המזל, ברכה והצלחה לעצמך ואו ליקיר ליבך, יש לך כאן את האפשרות לעשות זאת, מבלי לצאת מהבית, ומבלי שאיש ידע.
זה יכול להיות אפילו להיחשב אנרגטית כמתנה או כתרומה, לאדם שרחמיך עליו, אפילו אם אין לך שום קשר דם אליו, וגם אם אוקיינוס מפריד בניכם.

ממך נדרש לתת את השם (ושם החיבה) ושם האמא ולומר עבור מה הבקשה. בזמן הטיפול אני, מזל רחל נמצאת לבד בחדר, עסוקה באנרגיות בהם היא מטפלת, מנקה מאנרגיות שליליות ומטעינה באנרגיות חיוביות – הכל נעשה ללא הימצאות איש בחדר ומבלי לשוחח עם המטופל. 

אני, מזל רחל בזכות יכולותי הרוחניות, משתמשת גם בשיטות מהבית-מהמשפחה שעברו מדור לדור, ובשיטות מהקבלה,  מתייחסת באופן אישי לכל פניה ובקשה, ועושה כל שביכולתי על מנת שהטיפול יצליח ויתקבלו כל ההצלחות לכל הישועות.

לפניך 15 נושאים אשר עליך לקרוא ולרשום לעצמך את מספר הנושא בוא לתחושתך התקיעות נמצאת בברור (עין הרע), וכי יש לך צורך לשנות, לנקות ולפתוח את המזל (לאחר מכן, את מספרי הנושאים עליך להעביר לי, כשנשוחח לקבלת הטיפול):
 1. לפנויים לזוגיות - לאהבה, זיווג, זוגיות, חתונה  
 2. לנשואים - לשלום בית, אהבה, נחת ורוגע במשפחה
 3. במשפחה – בזמן מריבות, להרגעת הרוחות, הבנה, השכנת שלום, פיוס, חמלה 
 4. לבית – להכניס מזל, שמחה, אושר שלווה וברכה
 5. להצליח בלימודים, ובכל מבחן – לימודי תעודה, נהיגה, 
 6. לשכירים - לפרנסה בשפע ושלא יחסר דבר למחייה   
 7. לעצמאים - להצליח בקריירה ועסקים  
 8. לבריאות הגוף - נגד כל מחלות
 9. לבריאות הנפש - נגד עייפות ולחיזוק והעצמת הנפש  
 10. לזכות בילדים - להיכנס להריון, להצליח בטיפולי פוריות, לשמור על ההיריון תקין ומלא, ללדת ולצאת בשלום עם פרי בטן בריא ושלם
 11. ליכולת קיום יחסי מין   
 12. לשמירה והגנה מחוץ לבית - בצבא, במשימה, בטיול, בדרך,...  
 13. לזכות בצדק והצלחה בדין - להצליח בכל מאבק, יכולת להכיל ולהתגבר על כל קושי מכל סוג
 14. לביטול כל גזרה רעה - קללות, מחשבות, עין-הרע וכישופים
 15. תמיד טוב לכל אחד - שלא יחסר דבר ושיהיה מזל והצלחה בכל יום ויום
 • ניתן לעשות את הטיפול כמתנה למזל וברכה: לזוג לפני חתונה, לאישה שמתקשה להביא ילד לעולם, ליום הולדת, לפני ניתוח, לפני מפגש-דיון-אירוע חשוב, לפני טיול,...
 • טוב לעשות את הטיפול באופן קבוע אחת לשנה (לפני יום הולדת או לפני תחילת השנה) על מנת להיות תמיד באנרגיות טובות שמקדמות ופותחות מזל בכל תחום שנרצה.
 • על מנת לקדם את עצמנו באמת, תמיד טוב לטפל במה שאנו באמת באמת רוצים, ולא רק בחלק מהנושאים, (בדיוק כפי שלא ננקה רק את החדר כשנרצה שהבית כולו יהיה נקי) כי אנו גוף ונשמה אחת ומושפעים מכל מה שאנו חווים – נכון לפעול בחיים לפי תוכנית מסודרת, עם הצבת יעדים ובהתאם לזה לבצע טיפול בנושאים הרצויים לך. יחד עם זאת המלצתי בכל טיפול, לטפל גם בסעיפים 14-15 (יש הרבה אנשים שעושים טיפול כל שנה, והגיעו למצב של צורך בשמירה על הקיים, ולכן מזמינים רק את 14-15)
 • ניתן לבחור כמה נושאים שלדעתך כדאי לך לנקות ולחדש, כאשר המחיר הסופי הוא לפי מספר הנושאים שבחרת.

מחירון

אפשרות ראשונה – טיפול מורכב – למי שעושה פעם ראשונה:
מתאים לאדם שלא ביצע בכלל ניקיון אנרגטי ואו למשהו שמתמשך תקופה ארוכה ואו לבעיה קשה מאוד מאוד (בעיקר אם יש קשר משפחתי), ואו למשהו שממש ממש אין סיכוי ורוצים מהפך, ואו למצב מתסכל שחוזר על עצמו.
עושים כל נושא 9 טיפולים במשך 3 חודשים – כלומר נושא אחד בתשלום חד פעמי של 810 ₪. 

אפשרות שניה  - טיפול רגיל – למי שעושה כל שנה:
מתאים גם לבעיה יחסית שהתעוררה לא מזמן ואו למשהו חשוב שעומד להיות.
עושים כל נושא 3 פעמים במשך 3 חודשים – כלומר נושא אחד בתשלום חד פעמי של 270 ₪. 

לתשומת ליבך! אני, מזל רחל אינני קוסמת ובטח לא הקב"ה – הטיפולים הינם טיפולים רוחניים-אנרגטיים, ולכן לא ניתן לדעת כיצד ומתי יהיה השינוי. אני מבטיחה לבצע את הטיפולים לפי אמונתי ושיטתי, ומתפללת לפחות כמוך להצלחתך!!!

טיפול לבית ואו לעסק - מחשבים לפי מספר החדרים (או במבנה עם חללים גדולים, כל 10 מטר נחשב חדר)  - 270 ₪ לחדר
טיפול לרכב – 810 ש"ח .
​​​​​​​
אני, מזל רחל לא מתחייבת למועד ההצלחה ועד כמה תהיה ההצלחה. מדובר בטיפול אנרגטי ע"פ הקבלה והשיטה העירקית. אני מתחייבת לבצע את הטיפולים כפי שאסכם איתך. אני עושה את זה שנים ולאנשים רבים, ששולחים אלי עוד רבים, והם בעצמם חוזרים לעשות פעם בשנה....כדי להישאר תמיד נקיים וללא כל הפרעה...

למידע על דרכי טיפול להסרת עין רע היכנסו>>


לקבלת הסבר ואו למסירת הפרטים ולתשלום עליך להתקשר 0505363355
כל הברכות לכל הישועות,
מזל רחל
WWW.MAZAAL.CO.IL     
ט.ל.ח
Coi בניית אתרים