הסרת עין הרע בעופרת

חשים תקיעות וחוסר סיפוק בתחומים שונים בחייכם? זוגיות לא פורחת, קשיים כלכליים, בריאות רופפת? ייתכן שעין הרע משפיעה על גורלכם ומעכבת אתכם מלהגיע למימוש הפוטנציאל האישי שלכם.

הסרת עין הרע בעופרת היא טקס עתיק יומין ומוכר ביהדות ובתרבויות רבות, המסייע להסיר אנרגיות שליליות וחסימות מעכבות.

מזל רחל, מתקשרת ויועצת רוחנית בעלת ניסיון רב להסרת עין הרע, עורכת את הטיפול לפי הנושאים שביקשו ממני לטפל ולפתוח את המזל, להוריד חסמים ולבטל כל גזרה רעה.
​​​​​​​
בזמן הטיפול להסרת עין הרע בעופרת איש לא מגיע אלי, ואיש גם לא מדבר איתי ולכן יש הרבה שרוכשים ממני טיפולים ליקיריהם שנמצאים מעבר לים.


מהי בכלל עין הרע?

אדם מסוים אשר רואה מה קורה לאדם אחר מקנא בו לאור ההצלחות שלו ולכן במודע או בחוסר מודע הוא מפעיל נגדו עין הרע. זה קורה במחשבה או בהסתכלות, כיוון שהמחשבה מובילה ליצירת מציאות חדשה שתפגע באדם זה.

רבים מאמינים שיש עליהם עין רעה ולכן הם אינם מצליחים להתקדם בחייהם. זו הסיבה שהם פונים למתקשרת רוחנית המיומנת מזל רחל כדי שהיא תפעל בדרכים שונות על מנת להסיר עין הרע.

​​​​​​​הדבר מעיק עליהם מאד, מדיר שינה בחייהם, ולכן רק לאחר ביצוע הפעולות הנדרשות הם מרגישים שהם יכולים לפתוח דף חדש בחייהם.

​​​​​​​המטרה היא להגיע סוף סוף להצלחה הנכספת בתחומים שהם החשובים ביותר עבורם כיוון שהמחסומים הוסרו.

איך מסירים עין הרע באמצעות עופרת?


מיסטיקנים מבצעים כמה פעולות כדי להסיר את הכישוף ואחת הפופולריות ביותר היא הסרת עין הרע בעופרת. לאור הניסיון הרב של מזל רחל היא מבצעת הליך זה על פי ההנחיות הרשומות בקבלה:
 1. התהליך מתבצע באמצעות תבלין ששמו רסס או רצץ.
 2. היא מניחה בקופסת מתכת ישנה או בקופסת שימורים, לפחות חמש יחידות של תבלין זה.
 3. היא מרתיחה את החומר על האש עד שהחומר הופך להיות נוזלי.
 4. במקביל היא מכינה קערה ובה מים וגם מניחה מגבות על ראשו של הלקוח. בשלב זה יש אפשרות להוסיף גם את צמח הפיגם/הרודה.
 5. המתקשרת אומרת תפילה ולחש נגד עין הרע ולאחר מכן היא מסובבת את ראשו של המטופל במשך שלוש פעמים. (לעיתים היא נמנעת מהשלב של סיבוב הראש וזאת לאור הסכנה שעלולה להיווצר אם יישפך מעט מחומר העופרת החם על ראשו של הלקוח).
 6. היא שופכת את כל העופרת הנוזלית לתוך קערת המים ואפשר לשמוע את הרחשים המעידים על כך שאכן הייתה השפעה מאגית של עין הרע ברמה גבוהה או נמוכה.
  הייחודיות של המתקשרת היא בכך שבמהלך פעולה זו היא רואה דמויות או פריטים המעידים על מקור הבעיה.
 7. לאור הריח החריף של העופרת, היא פותחת לרווחה את החלונות כדי שלא תהיה השפעה שלילית על בריאותו של המטופל.
 8. להעמקת הפעולה, יש אפשרות להניח את העופרת בתוך שקית או בד מתחת לכרית לאורך שלושה ימים.
 9. בחלוף הימים האלו היא חוזרת שוב על פעולת הסרת עין הרע, מנפצת בעזרת פטיש את כל העופרת שנותרה ובדרך זו היא משלימה את הסרת עין הרע בעופרת וזורקת את השאריות.
 10. יש מקרים שבהם מורחים מעט מהחומר על הגוף אך יש להביא בחשבון שמדובר בחומר שיש בו תוצרים רעילים.

מומחיות של המתקשרת להסרת עין הרע בעופרת

מי שמעוניין לעבור תהליך של הסרת עין הרע בעופרת, חייב לבצע אותו רק בסיוע של מתקשרת מנוסה אשר מבצעת הליך זה לאורך שנים רבות. כך יש סבירות גבוהה שהתהליך יבוצע כראוי על פי ההנחיות בספר הקבלה וגם יהיו לכך תוצאות חיוביות לטווח הקצר ולטווח הארוך.

תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ומזל רחל המתקשרת תשוחח אתכם לצורך תיאום ההליך החשוב של הסרת עין הרע בעופרת אשר יפתח לכם מסלול חדש בחייכם. אתם תרגישו איך כל האבנים הכבדות שהיו על הכתפיים שלכם נעלמות בזו אחר זו וההצלחה ממש תחכה לכם מעבר לפינה.

מוזמנים לייצור איתי קשר לכביעת פגישה להסר העין הרע בטלפון:0505363355

לקבלת הסבר על טיפול לשינוי גורל ופתיחת מזל, לכל דבר, עיניין, ונושא תלחצו כאן


Coi בניית אתרים