תקועה ברווקות

עם העלייה בגיל, הבחורה תקועה ברווקות, והאופציה שלה לצאת מהמצב הזה, היא לעיתים בלתי אפשרית. זאת כיוון שהיא כבר התרגלה לחיי הרווקות, מנהלת אורח חיים עצמאי בדירה משלה, או בדירה שהיא שכרה. נוהגת במכונית לעבודה ולכל מקום אחר, עורכת קניות, ומנהלת אורח חיים מלא בכוחות עצמה.


הרגלים ישנים של בחורה רווקה


עם הזמן כל בחורה אשר תקועה ברווקות, מסגלת לה את סגנון החיים העצמאי שלה, והיא כבר חשה שאין לה צורך בזוגיות. גרוע מזה הוא, המצב שבו כאשר היא מוצאת זוגיות, קשה לה להתרגל לחיות בשניים, כשהיא כבר רגילה לבצע הכול בעצמה. לוקח לה זמן עד שהיא מתעשתת ומבינה שעליה לשנות את הרגלי החיים, ולעשות כל שניתן כדי לשמור על הזוגיות אם היא טובה, זאת כדי שמעתה ואילך החיים יהיו בזוג, והם יובילו לזוגיות נפלאה וגם להקמת משפחה.


ייעוץ רוחני


יש מסקנות של מי שנמצאת תקועה ברווקות מבינה בעצמה, ויש מסקנות שהיא צריכה שמישהו יפקח לה את העיניים, כדי שהיא תעשה את המהלכים הנכונים. זו הסיבה שהיא מבקשת ייעוץ טלפוני של מתקשרת מומלצת ויועצת רוחנית. לאחר שיחה קצרה היועצת הרוחנית מבינה כיצד לפתור את הבעיה, ולהוביל את הבחורה מחיים של תקועה ברווקות, לחיים של העצמה זוגית.

לכן היועצת פותחת את החסמים הקיימים שנותרו מבני זוג אחרים, מחברות ומאנשים שעשו לה עין הרע, לעיתים לא מתוך כוונה רעה, אך החסם נותר. לאחר הפתיחה הזו יש סיכוי הרבה יותר גבוה להכיר אנשים חדשים במסגרת אתרי ההיכרויות, סטודנטים בלימודים, קולגות בעבודה ובמסגרות חברתיות, במעגלים הראשונים וגם במעגלים הרחבים יותר.


פתיחות לאופציה של זוגיות


מי שהייתה עד עכשיו תקועה ברווקות, מרגישה שיש אנרגיות חדשות והדברים זורמים. פתאום הבחור הזה שהיא לא שמה אליו אף פעם במשרד, התחיל לדבר איתה. גם בקורס שהיא לומדת אחר הצהרים היא ראתה מבטים של אחד הסטודנטים, ולאחר מכן הוא הציע לה ללכת יחד לסרט. התרגשות עצומה אופפת אותה, כי היא מרגישה שיש היתכנות לנושא של זוגיות, וכך היא כבר לא תהיה תקועה בחיי העבר שלה, ללא התקדמות לעתיד.

אם גם את מעוניינת ליצור שינוי חיובי בחייך, מה דעתך לקבל ייעוץ רוחני ותקשור עבורך בלבד? השאירי את פרטייך ואשוחח אתך בהקדם. הדברים שתשמעי בשיחה ידהימו אותך ויש סיכוי סביר ביותר שלאחר מכן יהיה מפנה בחייך ותהיי בדרך לזוגיות.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:

תקועה ברווקות
Coi בניית אתרים