מתקשרת מדויקת

העולם העל טבעי אולי לא ברור לכל אחד מאתנו ולא מרגיש הגיוני, אבל כולנו מרגישים לפעמים תחושות משונות שאין לנו הסבר הגיוני עבורן, אבל אנחנו מרגישים שמישהו שולח לנו מסר, שיש יד מכוונת נסתרת. עבודה של מתקשרת מדויקת ומקצועית יכולה לעזור לכם להבין את הכוונה של התחושה שלכם.

מסרים מכל עבר


תקשור הוא למעשה סוג של תקשורת. כולנו מתקשרים עם הסביבה שלנו באופן כזה או אחר. עם אנשים אחרים אנחנו לרוב משתמשים בתקשורת מילולית, במחוות שברורות לשני הצדדים, גם עם חיות אנחנו פועלים ככה ואפילו עם עצמים.

אם אנחנו רואים עץ או קיר עומדים בדרכנו, אנחנו נמצא את הדרך לעקוף אותם ולהמשיך הלאה, זה בעצם סוג של תקשורת – קיבלנו מסר שמשהו חוסם את דרכנו והגבנו בהתאם.

תקשור פועל באותו האופן, עם אותם החושים שקיימים לנו, רק יוצר תקשורת עם ישויות על טבעיות, ברמות גבוהות של תודעה. יש המתקשרים עם מלאכים, יש כאלה שעם חוצנים ויש כאלה שמשתמשים בחפצים כדי לקבל מסרים.

מתקשרת מדויקת מזל רחל 


כולנו מקבלים מסרים אבל בוחרים להתעלם ממה שלא ברור לנו, שלא מובן או לא הגיוני. אנשי תקשור מפתחים את היכולות שלהם לקבל מסרים מישויות אחרות.

מתקשרת מדויקת ביכולותיה לפענח את המסר שקיבלה ולתרגם אותו למשמעותי עבור הלקוחות שלה. לרוב אנשים מבקשים לתקשר עם יקיריהם שנפטרו אך בדרך כלל זה לא רצוי בשל ההשפעה הרגשית הקשורה לקבלת המסר.

בשביל מה זה טוב?


אנשים שנמצאים בצמתים חשובים בחייהם, מתלבטים בדילמות קשות או מרגישים תקועים בחייהם מחפשים פתרונות ותשובות והכוונה. ישויות גבוהות יכולות לפעמים לתת את המסר המתאים בנושא קריירה, בעיות בריאותיות, מחשבות על זוגיות או בעיה כלכלית.

בפנייתכם לאשת המקצוע, ככל שהשאלה שלכם תהיה ברורה ומפורטת, היא תוכל לעשות עבודה מתקשרת מדויקת ולקבל תשובות ברורות יותר.


אפשר לבצע תקשור בטלפון?


גם בטלפון אפשר לעשות עבודה מתקשרת מומלצת מדויקת ויש אנשים רבים שמעדיפים זאת. מעבר לזמן שנחסך כדי להגיע למתקשר, אפשר לשמור על חיסיון ופרטיות.

​​​​​​​המתקשרת לא תשאל פרטים שלא תרצו לחשוף, היא לא תדע מי אתם מעבר למה שתציגו את עצכם ותוכלו לעשות זאת בכל זמן שתרצו ומכל מקום שתרצו.

כדי לקבוע פגישה טלפונית, או אם תרצו לקרוא ולשמוע עליי יותר, תוכלו לראות באתר ולהכיר אותי. או השאירו את הפרטים שלכם באתר ואשוחח אתכם בהקדם לפתרון בעיות.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
מתקשרת מדויקת מזל רחל
Coi בניית אתרים