מתקשרת מעולה

אולי זה ישמע לכם מוזר אבל תקשור הוא צורת תקשורת עם כוחות על טבעיים שאנחנו מכירים פחות. כולנו חווים רגעים שבהם אנחנו מרגישים משהו לא ברור, אבל מתקשרת מעולה ומקצועית יכולה לפרש את המסרים ולכוון אתכם לפעולות לשינוי.

אפשר להסביר מה זה תקשור?

 
קל להבין מה זה תקשור אם מאמינים בכוחות שגדולים מהיקום הטבעי וההגיוני לנו. תקשור הוא למעשה תקשורת פשוטה המשתמשת בכל החושים שבהם אנחנו משתמשים בתקשורת יום-יומית ועושה בהם שימוש מול ישויות בממדים גבוהים יותר מאלה שאנחנו מכירים כמו מלאכים, חייזרים, אנשים אהובים שנפטרו ואפילו חפצים שיכולים להיות דרך להעברת מסרים. כולנו מקבלים מסרים מדי פעם. צמרמורת שתוקפת אותנו פתאום, תחושת בטן לא מוסברת, מבט שחשבנו שראינו משהו ונעלם, קול פנימי שאמר לנו משהו. אבל רובנו בוחרים לא לתת משקל לחוויה ומתעלמים מהמסר.

מה זה מתקשרת רוחנית מעולה?

 
מסתובבים ביננו אנשים שחווים את קבלת המסרים באופן משמעותי יותר ולא יכולים להתעלם מהתחושות או הקולות שהם שומעים ברקע. אנשים כאלה מחליטים לפעמים להקדיש ולפתח את מיומנויות התקשור שלהם ומצליחים לקבל מסרים משמעותיים מישויות על טבעיות. מי שנמצא בהתלבטויות שונות בחיים, צריכים לקבל החלטות, מיואשים בגלל מצבים בריאותיים או כספיים מחפשים לפעמים תשובות במקומות לא שגרתיים. עבורם מתקשר או מתקשרת מומלצת מעולה יכולים להיות הפתרון והצינור לקבלת תשובות ממדריכים ברמות גבוהות רוחנית.

איך זה מתבצע?

 
בפגישה עם המתקשרת תציגו בפניה את השאלה, ההתלבטות או הקושי שאתם נמצאים בו ואם בחרתם באיש מקצוע או מתקשרת מעולה הם ייצרו קשר ויפנו לישויות רוחניות שאיתן הן בקשר ויבקשו עבורכם תשובות. אנשים רבים נוטים לבקש ייעוץ או תשובות מקרובים אהובים שלהם שנפטרו אבל בעולם המקצועי של התקשור ממליצים פחות על תקשור מסוג זה.
 
דרך נוספת לפגישה היא תקשור טלפוני. היתרון בפגישה טלפונית היא כמובן שמירה על פרטיותכם. אתם יכולים להישאר חסויים והמתקשרת תדע עליכם רק מה שתבחרו לשתף איתה. בפגישה טלפונית גם נחסך זמן ההגעה והנסיעה ואפשר לקיים אותה מכל מקום ובכל זמן שתבחרו.

איך יודעים אם המתקשרת היא מקצועית

 
כדי ללמוד על האיש המקצועי שבחרתם ולדעת האם הוא איש מקצוע או היא מתקשרת מעולה, כדאי לקרוא המלצות מאנשים שכבר השתמשו בידע שלהם, לבדוק את הרקע המקצועי וללמוד עליהם.
 
אם מעניין אתכם לשמוע ולקרוא עליי, אני מזמינה אתכם להתרשם ולקבוע איתי פגישה, מחכה לכם.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
מתקשרת מעולה מזל רחל
Coi בניית אתרים