מעוכבי זיווג

רוב בני האדם מעוניינים ליצור מערכת זוגית טובה, שתוביל להמשכיות של הקמת משפחה, כדי ליהנות הן מהזוגיות והן מהילדים.


חיפוש אחר בן זוג או בת זוג


בגיל ההתבגרות, בצבא, בלימודים ובעת בניית הקריירה, כל אחד מחפש במקביל לעיסוקים שלו, גם את החצי השני שלו. יש מקרים שבהם הזוגות יוצאים פרק זמן מסוים, ובסופו של דבר נפרדים, כיוון שהם מבינים שזה לא הזיווג הנכון עבורם. יש גם מקרים שבהם האדם אינו מוצא זיווג לאורך חודשים ושנים. אם מדובר באדם איכותי, אינטליגנטי וחברותי, הסיטואציה הזו נראית קצת מוזרה, וכל אחד תוהה מתי תגיע סוף סוף הזוגיות, והכמיהה לכך הולכת ומתגברת מיום ליום.


בעיה של מעוכבי זיווג


אחת הבעיות שמפריעות למצוא את הזוגיות הרצויה היא מצב של מעוכבי זיווג. הכוונה היא לאנשים נורמטיביים, שעקב סיבות שונות אינם מוצאים את הזיווג המתאים להם, ולכן הם זקוקים לסיוע רוחני, כדי לקדם את ההליכים החשובים הללו.

לכן אחת האופציות המומלצות היא להגיע אל מטפלת רוחנית בעלת ניסיון רב, כדי שהיא תעלה על הבעיה הספציפית, ותסייע ללקוחות לצאת ממצב קשה זה, ולהתקדם לעבר זוגיות מבורכת. מטפלת זו מסוגלת לראות כמו צילום רנטגן שקוף כל אדם, ולכן היא מבינה אצל כל אחד מהם, מהי הסיבה שעוצרת וחוסמת את מעוכבי הזיווג.


שינוי נדרש כדי להגיע לזוגיות


השינוי לא מתרחש ביום אחד, ונדרש זמן כדי שכל אחד מהלקוחות יבין את הצורך לשנות את דפוס החשיבה, ואת דפוס ההתנהלות שלו. בסיועה של המטפלת הרוחנית הלקוחות מזיזים הצידה דברים תפלים ומתרכזים רק בעיקר.

אם בעבר הם היו פוסלים באופן מידי כל בן זוג שהוצע להם עוד לפני ששמעו עליו פרטים, הם מבינים שהם היו בררנים מדי, ולכן לאחר הטיפול הרוחני הם הרבה יותר נינוחים, ויותר מקשיבים לכל הצעה, ובהתאם לפרטים שלה, מקבלים החלטה אם לתאם דייט היכרות או לא. המטפלת הרוחנית מצליחה להסיר הרבה מאד קליפות שעוטפות את הלקוח וגורמות לו להתנהל באמצעות תירוצים שונים, כאשר משקעי העבר מנהלים אותו, במקום לראות את האופק קדימה, ואת האפשרות להגיע סוף סוף לזוגיות.

אם גם אתם משתוקקים לאהבה אמיתית ולזוגיות נפלאה, דברו עם המטפלת הרוחנית אשר תסיר עבורכם את מעוכבי זיווג, וכך היא תסלול לכם את תוואי הדרך, שיוביל לזוגיות מוצלחות ולהקמת משפחה, לאחר שהסיר מוצא סוף סוף את המכסה המתאים לו.

כדאי לך לשוחח עם היועצת הרוחנית "מזל רחל" חבילת שיחות לשינוי דפוסי חשיבה והעצמה אישית בשילוב פרחי בך.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:

מעוכבי זיווג
Coi בניית אתרים