The big change - רוצה שינוי גדול, אמיתי ולאורך זמן?
בכסף? בקריירה? בדיאטה? בפוריות? בחיים? באושר? בזוגיות? בתקשורת? בנפש? ברוגע?...

כדי לעשות שינוי-מהפך, בכל דבר שבא לך, כדאי לך לקרוא ולהפנים!

עוד בטרם היוולדנו, אנו מקבלים את החומרים לאיכויות שיאפיינו אותנו.
מרגע התהוותנו כעובר בבטן, מבלי לשוחח ומבלי לראות, אנו חווים את רצף האירועים המתרחשים, ונטבעים בנו תחושות רגשיות ודרכי חשיבה והתנהגות.
בפועל מיום היוולדנו, המוח שלנו מסנן עבורנו את מה שאנו לא מסוגלים לקבל, עד כדי עיוות המציאות, כך שתתאים ליכולת ההכלה שלנו.

בזכות האמונות שלנו עצמנו, אנו בונים לעצמנו את העולם שלנו, ואותן אמונות הופכות לחוזקות שלנו,  אשר באופן לא מודע, בגלל סגירותנו, יכולות לעתים גם להפיל אותנו.
המוח שמסנן עבורנו את הדברים, ובונה לנו את החוזקות או את החולשות-הרגישויות שלנו, למעשה מקים עבורנו את יסודות חיינו האישיים, להצלחה או חלילה לכישלון.
כל תחום שנרצה לחולל בו שינוי אמיתי, יחייב אותנו בדבקות במטרה, חשיבה לעומק, תכנון והקרבה.

ראשית דבר, כל שינוי ואו התלבטות, מחייב כל אחד, לעשות לעצמו טבלה עם 2 טורים-עמודות, ולמעלה בעמודה אחת נרשום  מדוע כן כדאי, ובעמודה השניה מדוע לא כדאי. בטבלה זו רושמים הכל מהכל, למה כן ולמה לא, וזו תהיה טבלת הבסיס, אשר תיתן לנו את האישור להמשיך כרגיל ללא כל שינוי, או את ה- Powerful power, את הכוח העוצמתי שיעזור לנו בכל תקופת ה-24/7, של ההירתמות למען המטרה והשינוי.

במידה והטבלה הכריעה שלא כדאי, והרצון הוא גדול, נכון יהיה לעשות שוב את הטבלה לאחר חודש-חודשים ואז שוב לבדוק...
במידה והטבלה הכריעה שכן כדאי, This is the right time to start, זה הזמן הנכון להתחלה!
ואז, מכינים טבלה נוספת על בסיס הטבלה הראשונה. טבלה זו תהיה יותר מכוונת מטרה ומפורטת אשר תסייע לנו יותר, מאחר והיא תהיה עם שלבי ביניים, העשייה-ההקרבה מצידי ותאריכי יעד ביניים.

רק שינויי יסוד המובנים בנו, כולל סימני דרך, אורך רוח ותאריכי יעד לשלבי ביניים, יובילו לחלום ולמטרה, בשלב הסופי!
2 טבלאות אלו אמורות להיות תלויות בבית, ולהיות מולנו כל הזמן, ואפילו ישארו לנו למזכרת ולגאווה, בתום השינוי, בכיבוש המטרה.
שינויים קטנים יובילו לשינויים גדולים, ובראיה לאחור, לשנה שנתיים נראה את עצמנו כאדם אחר במראה.

להתחיל בקטן עם שינוי בחשיבה, וזה יוביל לשינוי באמונה, ולשינוי בציפיות, ואחר כך גם לשינוי בגישה ובהתנהגות, ואז השינוי בביצוע יוביל לשינוי הגדול!
כגודל הרצון כן גודל היכולת להתגבר על כל הקשיים בדרך למטרה, כולל התגברות על הקשיים עם הסביבה, שלא מסכימה לקבל את רצוננו עבור עצמנו, מתוך ראיה שלהם, התחשבות בעצמם, חוסר הבנה, חוסר התחשבות, פרימיטיביות ועוד...

כשאתחבר לעצמי, אוהב את עצמי, ארגיש שגופי חי, אלך לישון עם מצפון נקי, ואדע שהשינוי שלי כלפי עצמי הולך ונרקם-ומתהווה.
שינוי מתוך אני רוצה, אשר מגיע מתוך הבנה עמוקה ורצון גדול שלך, עם הסכמה ומוכנות להקרבה מצידך, הקפדה והתמסרות מלאה שלך, קבלה והכלה של השינויים-התגובות מהסביבה כלפיך, בעקבות המהפך שהולך ונרקם אצלך, הם אלו אשר יביאו לך את השינוי שעד הרגע, הינו בגדר חלום ותקוה עבורך.

Programming תכנות, Neuro נוירו, Linguistic לשוני, NLP באופן עצמאי – בכל מקרה, שינוי תפוסי חשיבה והתנהגות, מצריך זמן ומאמץ, אבל שווה!!!

כל הברכות, מזל רחל

Coi בניית אתרים