איך לדעת אם הוא אוהב אותי

בחורות רבות שנמצאות במערכת זוגית חוות עליות וירידות וקשה להן לדעת אם הקשר הזוגי הזה הוא חיובי ויוביל לקשר של נישואין והקמת משפחה או שהבחור תעתע בה.


ייעוץ של מתקשרת


אחת האופציות המוצלחות לקבלת הכוונה, היא לפנות אל מתקשרת מומלצת שיש עליה המלצות רבות כמו מזל רחל . הבחורה משוחחת איתה ומספרת לה על כל מה שקורה בזוגיות שלהם והיא שואלת את היועצת איך לדעת אם הוא אוהב אותי. יש לעיתים מעשים שהוא עושה שברור לי שהם מעידים על אהבה. אך מצד שני יש גם לא אחת מקרים שאני לא בטוחה בכך ולכן קשה לי לקבל החלטה אם להישאר בזוגיות הזו או לפרק אותה.

האהבה היא בסיס ההתנהלות הזוגית בין בני זוג, האהבה כוללת רגשות חמים הדדיים, חמלה, חברות ונתינה זה לזה. כאשר הבסיס הוא מקרטע והבחורה רוצה הוכחות איך לדעת אם הוא אוהב אותי, המתקשרת תיתן לה כמה רעיונות מקוריים ויצירתיים הכוללים פעולות שיהיה עליה לבצע. לאופן ההתנהלות שלו בסיטואציות הללו שמעמידות אותו במבחן יש משמעות ולכן יהיה קל יותר להסיק מסקנות לגבי המשך הדרך.

להיות יחד או להיפרד


אם אין עתיד לקשר הזוגי על פי הדברים אשר קרו, אין מה להישאר יחד ועדיף להיפרד וכך כל אחד מהם יהיה פנוי לאהבה אמיתית אחרת. אך כאשר הפעולות הלו שנועדו לברר איך לדעת אם הוא אוהב אותי מוכיחות חד משמעית שיש אהבה עצומה והגבר אכן מעוניין בדרך המשותפת, האישה מאושרת מאד והיא עושה כל שניתן כדי שהזוגיות תהיה נפלאה.

היא כבר לא מחפשת את הנתיבים האפלים של איך לדעת אם הוא אוהב אותי כי ברור לה שלעיתים הוא לא מביע במילים ובמעשים את האהבה שלו, אך היא נוכחת שם כל הזמן. אין ספק שהליווי המקצועי של מזל רחל והרעיונות המבריקים שלה הוכיחו שיש להם עתיד משותף ולכן עליה להמתין בסבלנות להצעת הנישואין המרגשת כיוון שהיא תגיע בקרוב.


הדרך לקבלת החלטה נכונה בחיי האהבה


חיי הזוגיות יודעים לא אחת מהמורות רבות ודי קשה לקבל החלטות אם זו זוגיות נכונה, או שזהו זיווג לא מתאים ולכן כדאי להיפרד הן אם נמצאים בקשרים זוגיים או בקשר שכבר התמסד בחתונה.

זוהי החלטה גורלית בחיים ולכן כדאי להתייעץ איתי טלפונית ולקבל מידע בחשיבה משותפת, אם הכיוון הוא לכאן או לכאן.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
Coi בניית אתרים