האם כדאי לך להתגרש

חיים בזוגיות אינה עניין של מה בכך וכשמדובר בבני זוג בעלי רקע שונה ותפיסת עולם שאינה זהה, החיים עלולים להיות קשים מנשוא לכל אחד מהצדדים.


גירושין על הפרק


כאשר היחסים מתוחים, יש מריבות, וויכוחים קולניים וחוסר שביעות רצון של בני הזוג זה מזה, הנושא של גירושין עומד על הפרק ולא אחת הם אומרים זה לזה שהפתרון הוא לפתוח תיק ברבנות ולסיים את הסאגה הלא נעימה ביניהם. לקבל החלטה שזה לא זה למרות האהבה העצומה שהייתה לפני כמה שנים, אך כנראה היא הסתיימה ורמת הסובלנות זה לזה שואפת לאפס.

יש זוגות שהם חמי מזג, לא מוכנים לחשוב על אפשרויות אחרות ולכן מקדמים הליך של גירושין כדי לסיים כמה שיותר מהר את היחסים ביניהם ובמיוחד אם יש ילדים משותפים. יש אחרים שמציעים זה לזה ללכת ליועץ זוגי שינסה לסייע ולפתור את הסוגייה האם כדאי לך להתגרש ואם נראה לו שזה מצב שאפשר להתגבר עליו, הוא ישתדל למצוא את שביל החלב ביניהם, כדי שיצליחו להתאושש מהמשבר ולהמשיך הלאה יחד.


סיוע של מתקשרת מומלצת


אחת האפשרויות המעניינות והמועילות היא להגיע אל מזל רחל מתקשרת מומלצת בעלת יכולות נפלאות, אשר בוחנת את השאלה של האישה או של הגבר האם כדאי לך להתגרש. באמצעות היכולות והסגולות הרוחניות שלה, היא יכולה לסייע מאד לאחר מבני הזוג או לשניהם מכיוון שהיא תציף נושאים שאפשר לפתור כיוון שהבעיה היא חוסר תקשורת שיכולת אי הבנה.

או לחלופין היא תראה דברים שלא מסתדרים בין בני הזוג ולדעתה גם לא יהיה שיפור ברמת היחסים בין בני הזוג כיוון שקיימת בעיה בסיסית הנובעת מחוסר אמון עקב בגידה, מהתנהלות כלכלית לא נכונה, מאלימות כלכלית, מילולית או פיזית, חוסר הערכה בין בני הזוג או כל סיבה אחרת.

מזל רחל מסבירה באופן ברור וחד משמעי אם יש סיכוי לזוגיות מחודשת ואם כן היא מציעה לבצע כמה פעולות אשר יקרבו את בני הזוג זה לזה מחדש, או לחלופין היא תיתן תשובה חיובית לשאלה האם כדאי לך להתגרש.

חשוב לדעת שהמסקנות של מזל רחל הן נחרצות ונובעות מההבנה העמוקה שלה לכל ההתרחשויות שהיא רואה בדרכים שונות. לכן קל לה לקבל החלטה אם יש היתכנות לעתיד משותף או לא.

אם גם אתם נמצאים על פרשת דרכים, כדאי לשוחח עם המתקשרת, לשמוע את קו החשיבה שלה ולקבל החלטות.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
האם כדאי לך להתגרש
Coi בניית אתרים