כמה ילדים יהיו לכם בעתיד

אחת השאלות שיותר מסקרנות את בני הזוג במהלך החיים היא השאלה כמה ילדים יהיו לכם בעתיד. כיום אפשר לקבל תשובה כמעט ודאית באמצעות פסיכולוגיות ותורות שונות, למשל בסיוע של מזל רחל שמבססת את התאוריה שלה על תקשור ייחודי.

ילדים זה שמחה!

מסלול החיים הוא לרוב די ידוע, זוג מתחתן והשלב הבא במערכת היחסים שלו הוא הרחבת המשפחה עם ילדים. אינכם יכולים לדעת מראש כמה ילדים יהיו לכם בעתיד ומה יהיה מינם כי על-אף התפתחות המדע והטכנולוגיה שעושים צעדים גדולים לעבר העתיד, אין ביכולתם לתת תשובה לכל אחד מאיתנו אודות המבנה המשפחתי העתידי שלו. ישנם אנשים שגם אינם מעוניינים לדעת זאת מראש אלא חיים את ההווה אבל יש כאלה שמאד מעוניינים לדעת איך ייראה עתידם, אלו האחרונים פונים לאנשי חיזוי ומתקשרים אשר נותנים להם תחזית אודות עתידם וגורלם.

אותם אנשים אשר מקבלים את המידע ומקבלים מושג על עתידם, יכולים לבנות להם את העתיד בהתאם לתחזיות שקיבלו באמצעות מזל רחל ולחשב באיזו שנה כדאי ללדת ומראש לדעת את מין היילוד, בהתאם לכך הם גם יכולים כבר להתחיל לחשוב על שם בשבילו או בשבילה.

יש הטוענים שבאמצעות מידע זה, מלבד העובדה שיש בידם את היכולת לבנות את מסלול חייהם בהתאם לתחזית, הם יכולים גם להשפיע על חייו של הילד ולהפוך אותם למוצלחים יותר אם יידעו בדיוק מתי כדאי להביא אותו לעולם מבחינת שנת הלידה.

המפתח אצל המתקשרת

אנשי תקשור עוסקים בתקשורת בין בני האדם לבין ישויות שונות שאין לאדם הרגיל את האפשרות לתקשר עמן. כל אדם שמעוניין לפתור איזו סוגייה או סתם לקבל תשובות על שאלות מהותיות, יכול לפנות למתקשרת כדי לעבור חוויה כמעט חד-פעמית. אנשי תקשור הם אנשים שפיתחו את יכולות התקשור שלהם ויודעים לקבל ולפענח מסרים שונים מהסביבה ולהעביר אותם הלאה.

למתקשרת מומלצת יש יכולות מיוחדות שלרוב, אינן מוסברות מבחינה מדעית, אין שום עדות שיכולה לתמוך ביכולות תקשור ומדובר בתפיסה שהיא על-חושית ומעין עדות לתופעה מנטלית שטרם נמצא לה הסבר מחקרי, אך עם זאת היא במקרים רבים מסייעת ללקוחות שלה ברבדים רבים.

אם השאלה כמה ילדים יהיו לכם בעתיד מסקרנת אתכם ואתם מרגישים שהכוונה רוחנית תעזור לכם עם מציאת התשובה, אתם מוזמנים ליצור עמי קשר ובאמצעות ייעוץ אשר יתבצע בשיחת טלפון אענה על השאלה בצורה סמויה ואמינה.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:

כמה ילדים יהיו לכם בעתיד
Coi בניית אתרים