מתקשרת אמינה

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על מושג התקשור. בעולם התרבות, הפוליטיקה ובתחום הציבורי הכללי קיימת רשימה ארוכה של אנשים ידועים שעל פי הפרסומים התייעצו עם מתקשרים לגבי מצבי חיים מאתגרים, או העלו שאלות בפן האישי או המקצועי.

אם גם אתם מתעניינים בנושא והייתם מעוניינים לקבל הדרכה לגבי צמתי חיים בהם אתם נמצאים, בוודאי הייתם רוצים לדעת מהו בדיוק תקשור והיכן אפשר למצוא מתקשרת אמינה.

מהו תקשור?


המונח תקשור הוא בעצם הוא שם כולל לתקשורת בין בני אדם לבין ישויות אחרות, שעל פי רוב לא מקובל לחשוב כי ניתן לתקשר עמן. תקשור נעשה עם ישויות המוגדרות כמלאכים, מדריכים רוחניים וכו'. מתקשרים רבים מאמינים כי חווית התקשור נגישה עבור כל אדם וכולנו, בעצם, יכולים לתקשר.

אך עם זאת, רוב האנשים עסוקים בטרדות היומיום ואינם פנויים דיים כדי לפתח את יכולות התקשור שלהם. רוב הזמן אנחנו לא שמים לב לסימנים ולמסרים הניתנים לנו, או שאנחנו כן שמים לב אליהם אך מעדיפים להתעלם מכל המסרים המצויים סביבנו. מתקשרת אמינה תסייע לכם להבין ולפענח את המסרים והסימנים הייחודיים שאתם מקבלים.


מה מיוחד בשיטת ייעוץ תקשור רוחני?


שיטת התקשור הרוחני אינה מבוססת על שימוש באמצעים או באביזרים, ייעוץ על פי שיטה זו נעשה על ידי חיבור לתדר האנרגטי של האדם והנושא עליו מדברים. התדר האנרגטי הוא עוצמתי מאוד ומתורגם לנתונים, שמות ומספרים. על ידי שימוש בכל אלה מתקשרת אמינה תוכל לזהות הזדמנויות, לכוון ולהביא למיצוי אנרגיות ותעצומות נפש נסתרות.

איך לבחור יועצת רוחנית מתאימה


  • עדיף לקבל המלצה על מתקשרת מאנשים שהיו בתקשור ושאתם מכירים וסומכים עליהם.
  • חפשו מידע מקוון אודות המתקשרים עליהם קיבלתם המלצות.
  • מתקשרת אמינה תכוון אתכם לגבי כל שאלה שתשאלו ותמסור לכם מידע שיסייע לכם מאד  כדי לקבל החלטות או לבצע פעולות שונות בדרככם.
אם אתם מרגישים שהגעתם לצומת דרכים, אישית או מקצועית, ואינכם יודעים לאיזה כיוון, לפנות כדאי שתפנו לייעוץ עם מתקשרת אמינה. הייעוץ עם מזל רחל מתקשרת מומלצת, יעניק לכם הבנה טובה יותר של המצב בו אתם נמצאים.

בייעוץ אתם תקבלו נקודת מבט ממוקדת לגבי הנושא עליו תרצו לתקשר בנושאים כמו זוגיות, ילדים, שינוי במקום העבודה, חשיבה על קריירה חדשה, נושאים בריאותיים ועוד.
היתרון המהותי בשיטת הייעוץ הרוחני של מזל רחל הוא שאין צורך להזדהות, היא מלווה בזמן אמת ומכל נקודה בעולם.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
מתקשרת אמינה
Coi בניית אתרים