רוצה לדעת אם כדאי להשקיע בזוגיות הזו

כנשים, נושא הזוגיות מאוד בוער בנו, לפעמים אנחנו כל כך רוצות להיות בזוגיות כך שאנחנו משכנעות את עצמנו שגם אם נהיה עם מישהו שלא הכי מתאים לנו במאה אחוז, זה עדיף מאשר לא להיות עם מישהו בכלל. לפעמים כשאנו נמצאות במערכת יחסים, אנחנו מעוותות מעט את המציאות הקיימת ומתעלמות מסימנים שעולים, רק כדי להגשים את הפנטזיה של הימצאות בזוגיות.

אם את אחרי תקופה ארוכה של חיפושים, דייטים כושלים ולב שבור, בשעה טובה ומוצלחת פגשת מישהו שנראה לך שיכול להיות שהוא האחד. איך תדעי שהגבר הזה, שאת מתחילה עימו מערכת יחסים הוא אכן אהבת חייך? אחרי כל האכזבות שחווית את בוודאי רוצה לדעת אם כדאי להשקיע בזוגיות הזו.

איך תדעי אם הוא האחד?


יכול להיות שעכשיו את נמצאת בשלב של הפרפרים בבטן, את חשה את תחושת ההתאהבות המושלמת וכרגע נראה לך שהוא האחד והיחיד בשבילך. אבל האם זה יהיה נכון בעוד מספר חודשים? ובעוד חמש שנים?

רוצה לדעת אם כדאי להשקיע בזוגיות הזו? יש כמה קריטריונים שיכולים לסייע לך.
 קחי לך זמן לחשוב על השאלות הבאות:

נושאים הקשורים אליך

  • את משתפת אותו בפרטים אישיים, מחשבות כמוסות?
  • את נותנת לו לראות את הצדדים המאתגרים שלך? האם את סומכת עליו ונותנת בו אמון שיוכל להכיל אותך בדיוק כמו שאת?
  • את מרגישה טוב עם עצמך כשאת אתו?

נושאים הקשורים אליו

  • את מודעת לכך שיש בו תכונות שיכולות לעצבן אותך? האם את מצליחה להכיל אותן או שאת רוצה לשנות אותו?

נושאים הקשורים לזוגיות שלכם

  • יש לכם תחומי הנאה ועניין משותפים?
  • אתם קנאים זה לזו מבחינה חברתית?
  • האם כבר צלחתם יחד שלבים משמעותיים?
 
אם לאחר כל המידע הזה, את עדיין מרגישה מבולבלת דעי שהייעוץ עם מזל רחל, יעניק לך הבנה טובה יותר של המצב שבו את נמצאת, את תקבלי נקודת מבט ממוקדת לגבי הצעדים שעליך לנקוט, אם את רוצה לדעת אם כדאי להשקיע בזוגיות הזו.  בשיטת הייעוץ הרוחני של מזל רחל אין צורך להזדהות, היא מתרחשת בזמן אמת ומכל נקודה בעולם.

התשובות של רחל מזל מתקשרת מומלצת יעניקו לך הכוונה לגבי המשך הקשר, היא תאיר לך נקודות שלא חשבת עליהן, תסייע לך בגיבוש ההחלטות תוך ראייה מיטבית של המצב כמות שהוא, לכן מומלץ מאד לקבל ייעוץ.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
רוצה לדעת אם כדאי להשקיע בזוגיות הזו
Coi בניית אתרים