רוצה לדעת למה את לא מתחתנת

הרצון של כל בחורה הוא למצוא את אהבת חייה, להתחתן ולהקים משפחה עם כמה ילדים. זהו חלום שמתגשם אצל רבות, אך יש גם פלח משמעותי של נשים שאינן מוצאות את בחיר ליבן ולכן הן לא מצליחות להגשים את הפנטזיה שלהן.


מציאת בן זוג לחיים


נשים רבות מוקפות בגברים רבים ברבדים שונים של החיים שלהן, אך הן לא עושות מספיק כדי ליצור את הקשרים המתאימים, לעיתים זה מתוך בושה, חוסר בגרות וחוסר תעוזה. כאשר חברה טובה אומרת לה, רוצה לדעת למה את לא מתחתנת? ומספרת לה על קו החשיבה שלה מתוך הדברים שהיא רואה בהתנהלות שלה, קצת קשה לה לקבל בהתחלה את המסר. יש מקרים שבהן הבחורה מפנימה ומבינה שהיא צריכה להיות קצת יותר אסרטיבית ובמקרים אחרים היא מתכנסת פנימה ולא יוצרת שינוי באורח החיים שלהן.


פנייה ליועצת שהיא מתקשרת


בחורות שמתייאשות מהסיטואציה הזו שהן לא מוצאות בן זוג, מחליטות להגיע להכוונה מקצועית אצל מתקשרת מומלצת בעלת מוניטין כמו מזל רחל. בשיחה הטלפונית הבחורה מסבירה את הרקע הקיים בנושא זוגיות, את הבעיות שהיו בעבר ואת העובדה שכרגע לאורך תקופה ארוכה אין לה כל קשר עם גבר. המתקשרת אומרת לה:  רוצה לדעת למה את לא מתחתנת? לדעתי את קצת מתנשאת ומשחקת אותה קשה להשגה. לכן גברים נרתעים מכך, ברור להם שהם לא יצליחו להגיע אליך ולכן מוותרים מראש על קשר שיכול להיות מוצלח.

מזל רחל מציעה לה לשנות את ההתנהלות שלה ולבצע כמה צעדים כדי להיראות הרבה יותר חברותית וזורמת ולא ליצור חומה. למתקשרת ברור שבעוד שנה היא לא תצטרך לפנות אליה בשאלה למה את לא מתחתנת? כיוון שהבעיה הזו כבר לא תהיה רלוונטית.


ברכה לשינוי בחיים


במהלך השיחה היועצת מברכת את הבחורה שכמהה כל כך לשינוי בחייה, היא פותחת עבורה חסמים אנרגטיים, מוסיפה לה המון אנרגיות חיוביות ופתיחות לקבל מצבים חדשים באהבה. הפעולות הללו מרככות את החשיבה והעשייה של הבחורה, הן מסייעות מאד ולכן יש פתיחות לסיטואציות שונות עם גברים שהיא פוגשת במעלית, במקום העבודה או בפאב השכונתי.

אם גם את מתפללת לשינוי עבור יצירת מפגשים חדשים, ליהנות להגיע לדייטים ולשמוע את הסיפורים של הגברים, דברי איתי. ברור לי שאהבת חייך מחכה מעבר לפינה וזה רק עניין של זמן שהוא יגיע ובדיוק בשביל זה אני כאן.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
רוצה לדעת למה את לא מתחתנת
Coi בניית אתרים