רוצה להתחתן

אם הגעת להחלטה שאת רוצה להתחתן, מובן שלהחלטה זו יכולות להיות המון סיבות אפשריות, כמו למשל העובדה שכולם סביבך בזוגיות, נמאס לך כבר להיות לבד ואת מרגישה צורך במשענת נפשית ובתמיכה.

אולי היית רוצה לבסס את עצמך מבחינה חומרית או שאת מרגישה שחיי הנישואים יקדמו אותך מבחינה אישית, ייתכן שהסביבה הקרובה והרחוקה כבר מתחילה להעלות שאלות.
לכל אחת יש תשובה משלה, אך בשורה התחתונה - את רוצה למצוא את שאהבה נפשך, לבנות עימו מערכת יחסים זוגית אמיתית ובריאה. את רוצה להתחתן, להביא ילדים ולבסס לכם משפחה חמה ואוהבת.

מאיפה להתחיל?

  • מעצמך - האם את מכירה את עצמך? יודעת מה החוזקות שלך, איפה יש עוד מה לשפר? ברגע שתכירי את עצמך טוב יותר, תקבלי את עצמך, כמה ניתן, תבני גם מה בדיוק את רוצה וצריכה לחפש.
  • מבן הזוג – תגדירי לעצמך, איזה בן זוג היית רוצה שיהיה לך? אילו מאפיינים פיזיים ורגשיים יש לו? נסי לנקות השפעות סביבתיות כמו משפחה וחברים שיכולות להשפיע על התשובה שתתני לעצמך. נסי להיות אותנטית, התחברי לאינטואיציה שלך. את רוצה להתחתן עם מישהו שתוכלי לחיות עימו חיים שלמים מלאים בחברות, הערכה ואהבה.

איפה מכירים אנשים?


יש מקומות רבים שאפשר להכיר אנשים ולמצוא אהבה, אך לא כל מה שמתאים לאחת יתאים לאחרת. לכן, הכי חשוב להתחיל ממקומות בהם את מרגישה נינוחה. למשל, אם את אוהבת לרקוד ולבלות, צאי למועדונים ולמסיבות. אם את מעט ביישנית ומעדיפה את העולם הווירטואלי הירשמי למספר אתרי היכרויות. שימי לב שגם בעולם זה ישנה חלוקה לפי גילאים, תחומי עניין ועוד. אפשרות נוספת היא לספר למכרים ולאנשים שסביבך שאת רוצה להתחתן ומחפשת להכיר אנשים ולהתחיל בזוגיות. לא פעם ולא פעמיים תראי שיהיה לאנשים המכירים אותך מישהו להכיר לך.
 
אם תרצי להעמיק בידע על עצמך, על מי שיכול להתאים לך דעי שהייעוץ עם מזל רחל, יעניק לך הבנה טובה יותר של המצב שבו את נמצאת. בייעוץ את תקבלי נקודת מבט ממוקדת לגבי הצעדים שעליך לנקוט, אם את רוצה להתחתן. בשיטת הייעוץ הרוחני של מזל רחל אין צורך להזדהות, היא מתרחשת בזמן אמת ומכל נקודה בעולם.

התחנה הראשונה במסלול היא ייעוץ ופתיחת המזל אצל רחל מזל מתקשרת מומלצת, כדי שהמשך הדרך יהיה בדיוק כפי שאת מייחלת לעצמך. כשתשמעי את חוות הדעת ואת ההמלצות שלה תביני מה עלייך לעשות.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
Coi בניית אתרים