רוצה שלום בית

כל זוגיות מתחילה בדרך כלל באהבה גדולה שנמשכת כמה חודשים ולאחר מכן בני הזוג מחליטים להתמסד, להתחתן ולהקים משפחה.


לחיות בזוגיות


בני הזוג שחיים בזוגיות הם אנשים אשר שונים מאד זה מזה, כל אחד מהם בא מרקע אחר, למד תחום אחר בחייו, עובד בעבודה מסוימת ולעיתים המרחק בין שני האנשים הזרים הללו הוא מהותי ביותר. בתחילת הקשר הכול נראה מוצלח ביותר והם נהנים מחיים מלאי עניין ובילויים. אך לאחר כמה שנים כאשר מתווספים למשוואה גם ילדים ויש קשיים כלכליים לאור ההוצאות הרבות, לא אחת יש כשלים בחיי הזוגיות.

יש מקרים שבהם בני הזוג מגיעים למצבים של מריבות בלתי פוסקות, צעקות ואף אלימות ולכן הם מקבלים החלטה להיפרד, לתת לעצמם תקופת צינון לחשיבה, או להתגרש. רק כאשר הם נמצאים בנפרד וכל אחד מהם צריך לתמרן בין עבודתו לטיפול בילדים על פי חלוקת הזמנים ביניהם, הוא מבין עד כמה הוא לא העריך את החיים המשותפים ועד כמה כעת זה הרבה יותר קשה ופחות נעים. במקרים הללו הוא או היא מכריזים רוצה שלום בית, כדי להחזיר את הגלגל אחורה.


חידוש של הזוגיות


רוצה שלום בית זה לא עניין של מה בכך ולכן כדאי להיעזר בסיוע ובהכוונה של מזל רחל שהיא מתקשרת מומלצת בעלת ניסיון רב שנים. היא תשוחח עם אחד מבני הזוג או עם שניהם כדי להכין את השטח לחידוש של הזוגיות. היא תיתן כמה עצות כיצד לדבר, אילו פעולות לבצע, מהי רמת הפתיחות הנדרשת ובעיקר לחדד את הרצון האמיתי של שני בני הזוג לחזור לחיות יחד עבור שניהם וגם עבור הילדים שנקרעים בהתנהלות הלא נורמטיבית בין הוריהם.

רוצה שלום בית אינה רק אמירה, יש לעמוד מאחורי זה ולכן כל אחד מהצדדים עושה מאמצים כדי להוכיח את העובדה שזו הייתה טעות להיפרד וכעת לאחר תקופה של למידה והתנסות הם הרבה יותר בוגרים, מבינים אילו מהלכים משותפים שעליהם לבצע, כדי לחדש את הזוגיות וליצור שוב חיים מלאי אהבה.


היערכות לחיים משותפים


כפי שהפרידה לא התרחשה ביום אחד, כך גם החזרה לחיים משותפים לא מתרחשת ביום אחד. הם חוזרים כמה שנים אחורה, נהנים מהתחושה המחודשת של הפרפרים בבטן, מחדשים את הנדרים ולאט לאט הם מרגישים שבזכות ההכוונה של מזל רחל הם חוזרים לזוגיות.

אם זה בדיוק מה שאתם צריכים, דברו איתי ואשמח לעזור.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
רוצה שלום בית
Coi בניית אתרים