אני מפחדת להישאר לבד

לנשים אשר הזוגיות שלהם נמצאת במשבר, קשה לקבל החלטה אם להישאר יחד או להיפרד עקב שיקולים שונים. קשה להמשיך ולגדל ילדים ללא תמיכה של בן הזוג כאשר יש כמה ילדים, הן מבחינה מורלית, ההתארגנות לאורך כל היום, הנושא הכלכלי ועוד.


חשיבה על פרידה


כאשר בני הזוג לא מסתדרים, יש מתח באוויר ולא אחת גם מריבות לא נעימות, החשיבה על ה גירושים הולכת ומעמיקה. עם זאת נשים רבות אומרות אני מפחדת להישאר לבד וזאת בעיקר מסיבות כלכליות. בבתים רבים אך לא בכולם, הגבר הוא המפרנס העיקרי.

לכן אם תהיה פרידה האישה תצטרך להסתדר מבחינה פיננסית עם המשכורת שלה ועם דמי מזונות בסכום שייקבע. וזאת אם יוחלט בין בני הזוג על כך שהילדים ימשיכו להתגורר איתה ולא תהיה משמורת משותפת, אלא הם יעברו לעיתים לביתו של האב על פי הסדרי הראייה שיקבעו עבור אמצע השבוע ועבור סופי שבוע וחגים.

הכנסה החודשית שתהיה לבת הזוג בכל חודש יהיו פחותים מאשר כעת בזוגיות ולאור יוקר המחיה בישראל, האישה אומרת לאנשים הקרובים אליה אני מפחדת להישאר לבד כי לא אסתדר בכל ההיבטים, הן הכלכליים והן היום יומיים. לאור ההתלבטות הקשה, היא מקבלת החלטה לא אחת לפנות אל המתקשרת מזל רחל כיוון שהיא קיבלה עליה המלצות טובות.


חוות דעת מקצועית


המטרה היא שהמתקשרת תאיר את עיניה ותאמר לה אם לדעתה היא תסתדר לבד, אם יהיה לה טוב, אם החששות שלה מוגזמים. או אולי ההפך, בזכות הפרידה והשקט שיהיה לה בכל יום כולל שקט נפשי, תהיה לאישה זו פריצת דרך בנושאים כמו קריירה וזוגיות חדשה ולכן מצבה הכלכלי ישתפר באופן משמעותי.

כאשר האישה שומעת את הדברים הללו היא מבינה שהאמירה הזו אני מפחדת להישאר לבד כבר אינה רלוונטית, היא מקבלת ביטחון ואם הדרך הנכונה היא פרידה, היא מקדמת את התהליך על פי ההנחיות של מזל רחל מתקשרת מומלצת.

לעומת זאת אם מזל רחל מביעה את החשש שלה מבעיות כלכליות במקרה של גירושין, החשש של האישה הוא מוצדק ולכן יש לבחון דרכים שונות כדי למנוע מצב זה. ההצעות הן רוחביות החל בגישור בין הצדדים ועשיית צעדים שונים לזוגיות מחודשת, או חיפוש עבודה אחרת כדי שההכנסות תהיינה גבוהות יותר.

אם גם אתן מתלבטות אם לבצע צעד זה או אחר, דברו אתי טלפונית ואשמח לסייע לכן למציאת פתרון.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
אני מפחדת להישאר לבד
Coi בניית אתרים