אני כל הזמן חושבת שהוא בוגד בי

לנשים רבות יש אינטואיציה גבוהה ובמקרים רבים תחושות הבטן שלהן הן נכונות. אם האישה אומרת אני כל הזמן חושבת שהוא בוגד בי, קיימת סבירות גבוהה שיש בגידה.


בגידות של גברים


התופעה של גברים בוגדים קיימת מאז ומעולם וגם לא תיעלם כנראה אף פעם מהנוף וגם נשים בוגדות אך ברוב המקרים מדובר בהיקפים מצומצמים יותר. הנשים שמות לב לכמה דברים ולכן לא אחת הן אומרות אני כל הזמן חושבת שהוא בוגד בי, זה קורה כאשר תדירות יחסי המין יורדת, כאשר הוא נעלם לשעות רבות, מתעכב לכאורה בעבודה, יוצא לחו"ל בענייני עבודה לכאורה, אך למעשה נמצא עם מישהי אחרת ועוד הרבה סיטואציות שבהן גברים בוגדים בנשים שלהן.

יש סיבות רבות שמובילות לבגידות, כמו יחסים עכורים בין בני הזוג, חוסר התאמה מינית, הרבה אטרקציות מחוץ לבית כמו עובדות צעירות במשרד, אפשרויות שנראות קלות ורצון ליצור שינוי מהאווירה הלחוצה בבית שכוללת את הטיפול בילדים ובבית ואילו הגברים רוצים את החופש שלהם.


בגידה אינה נסלחת


נשים רבות אינן מוכנות לסלוח על בגידה ולכן לא אחת הן מגיעות אל מזל רחל שהיא מתקשרת רוחנית כדי לנסות להבין את המצב העכשווי וגם לפתור אותו. כאשר היא אומרת את המשפט, אני כל הזמן חושבת שהוא בוגד בי, המתקשרת תחוש את האנרגיות שלה אף על פי שמדובר בשיחה טלפונית ולכן יהיה לה קל מאד לתת לה תשובה מידית אם קיימת בגידה או לא. מעבר לכך היא תספק לה מידע אם מדובר במעידה חד פעמית או ברומן שמתמשך זמן רב.

כל מידע שמתקבל שופך אור נוסף על מערכת היחסית מחוץ לבית. מזל רחל תעניק לשואלת הכוונה אם יש אפשרות לשקם את היחסים אן שהגבר עמוק ברומן עם מישהי אחרת והוא אף שוקל לפרק את הזוגיות שלהם. מצד שני יש מקרים שמדובר בסטוץ חד פעמי שהוא מצטער עליו ולא יודע איך לרדת מהעץ ולחזור לחיים שגרתיים, בלי לחשוב על האישה האחרת.


מה עושים כעת


לאור הראייה הכוללת, מזל רחל מתקשרת מומלצת תוכל לתת טיפים לשואלת ולהסביר לה באילו דרכים עליה לפעול, אם כדאי לה להעסיק חוקר פרטי, אם כדאי להתגרש, או להפך לשקם את היחסים.

אם גם אתן מבולבלות, שיחה עם יועצת רוחנית תעמיד את הדברים על דיוקם וכך אפשר יהיה לקדם כל צעד שנחוץ לבצע.

מוזמנים לקרוא עליי עוד בעמודים הבאים:
אני כל הזמן חושבת שהוא בוגד בי
Coi בניית אתרים