האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה?

כל אדם חולם שתהיה לו זוגיות מעולה וכך הוא יחיה ימים מאושרים ומלאי סיפוק עצמי. אך לא אחת יש כשלים מסוימים ביחסים ואחד מבני הזוג חושב שהמעטפת הזו אינה מתאימה לו כיוון שיש בה יותר חסרונות מאשר יתרונות.


זוגיות רעה ולא בריאה


ההידרדרות ביחסים הבין אישיים אינה מתרחשת ביום אחד. העובדה ששני אנשים שונים אשר באים מרקעים שונים מתחתנים, אינה כה פשוטה. לכל אחד יש דפוס התנהלות מסוים והוא גם מעוניין שבן הזוג ישתלב באורח חיים זה. אך השינוי הוא לא פשוט ולכן קשה ליישם אותו. כאשר הכשלים נערמים בזה אחר זה השאלה היא האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה?

אם אתם לא בטוחים בכך, ההמלצה היא לקבל הכוונה מאיש מקצוע מהשורה הראשונה כמו מזל רחל המתקשרת. אפשר לשוחח איתה טלפונית, לספר לה על המקרה כדי להבין אם זו יחסים בריאה ואפשר לשפר אותה כדי להישאר בזוגיות, או לחלופין אם מדובר במערכת יחסים בעייתית ועדיף לבצע כמה מהלכים כדי שהמצב לא יתדרדר מאד.

הכוונה מקצועית לגבי האם אתם נמצאים בזוגיות רעה


לאור הניסיון רב השנים של המתקשרת מזל רחל, היא מסוגלת לראות כמה צעדים קדימה ולכן קל לה לקבל על בסיס הסיפורים הבנה והחלטה האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה? בהתאם לתשובה שלה היא תציע דרכי טיפול כמו לדוגמה לפנות ליועץ זוגי ספציפי שעשוי לגשר בין הצדדים. או לחלופין למצוא דרך לבצע שיחת נפש בין בני הזוג כדי להבהיר את המצב ולעשות כל שניתן כדי לגשר על הפערים ולהמשיך לחיות יחד.

יש גם מקרים קיצוניים שבהם כאשר נשאלת השאלה האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה? מזל רחל רואה שהמשך הדרך הוא בעייתי ביותר וזה יכול להגיע לאלימות מילולית, כלכלית, מינית ופגיעה פיזית.

במקרים האלו היא עושה כל שניתן כדי להקל על הלקוח או הלקוחה שלה. זו הסיבה שהיא ממליצה לבצע הפרדה בדרכים שונות כמו עזיבה של הבית לבית ההורים, מעבר למקלט נשים או לכל אופציה אחרת שהיא הנכונה כדי לברוח מהמצב הברור כשהתשובה היא חיובית, האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה?

זה הזמן שלכם לפנות למתקשרת ולקבל ממנה טיפים והכוונה לגבי המשך החיים שלכם. אתם תחושו בתפנית חדה ובתרחישים שיחזירו את האושר ואת השמחה לחייכם וגם לחיי הילדים שלכם.
האם אתם נמצאים בזוגיות רעה ולא בריאה?
Coi בניית אתרים